2+1 загарантиран приход и готовина при градба

Trikomo, Кипар – ID 6808
191,000 Евра
Површина 87 m2
Достапно 2+1
Спрат 4/9
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сте заинтересирани за гарантиран поврат од 8% и враќање на готовина од 6% за време на изградбата годишно? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот.

Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Ви претставуваме одлична можност за инвестирање од нашиот долгогодишен партнер во ова прекрасно одморалиште блиску до плажа.

Цената на овој стан 2+1 според најпогодниот план на рати е 191.000 €. Ќе ве советуваме како да заштедите што е можно повеќе од сопствените ресурси благодарение на системот за враќање на готовина и опцијата за бесплатен мебел за одредени единици.

Гарантираното враќање од 8% е за максимум 3 години - не двоумете се да не контактирате за условите на гарантираното враќање.

Тој е наш долгогодишен партнер и затоа ги знаеме реалните услови за финансирање на овој проект.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во ресторани + други поволности.

На само 300 метри од плажа

Огромен воден парк со тобогани за сите возрасти!

ресторанот „Азул“ нуди вкусни јадења, десерти и коктели

Спортови на вода - патувања за скијање на вода, нуркање, SUP сурфање и многу повеќе

Надворешни базени опремени со лежалки и чадори

Загреан внатрешен базен со сауна и топла када

Соби за масажа со професионални терапевти и различни процедури

Комплетно опремен фитнес центар

Надоместоци над и над: ДДВ, комунални услуги, придонес во инфраструктурата, правни услуги, мебел и бела техника.

За вкупната цена и процедурата, не двоумете се да не контактирате.

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Внимателно изберете го партнерот, тоа ќе ви заштеди многу време и пари.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
4
број на спратови
9
Достапно
2+1
Површина
87 m2
Корисна површина
85 m2
Тераса
19 m2
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00