2 соби, поглед на базен, голем балкон, врвна цена, Зора парк, Сончева плажа

Sunny Beach, Бугарија – ID 9331
63,900 Евра
Површина 82 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/6
Море 800 m
услуга 1,395 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме стилски стан со 2 спални соби, сместен на шести кат од шест ката, во приватниот комплекс Dawn Park, во Сончев Брег, Бугарија. Вкупната површина на станот е 82,07 м2. Распоредот е влезен хол, пространа дневна соба со кујна, спална соба, две бањи со тоалети и балкон со југозападен поглед со пристап од двете соби и поглед на базенот. Станот се продава наместен според моменталните фотографии. Одличен комплекс и квалитетен имот во совршена состојба. Препорачуваме!

Плажата е оддалечена 10 минути пешачење (800 метри). Комплексот се наоѓа во една од најдобрите области на одморалиштето, изграден е во 2009 година и е популарно место за одмор и рекреација. Целата инфраструктура на одморалиштето е на непосредна близина. Просторот е ограден, пристапен со електронски чипови. Особено погоден за постојан престој. Комплексот располага со голем надворешен базен за возрасни, џакузи, кревети за масажа под вода, бар покрај базен, детски базен, детско игралиште, ресторан во медитерански стил со 120 седишта и пространа тераса со поглед на базен, лоби бар, продавница, масажи, 24 часа дневно. прием во летната сезона, канцеларија и паркинг. Во околината има детски клуб, кој нуди забава за децата. Сите сопственици имаат пристап до бесплатен базен за возрасни, детски базен, топла када, кревети за подводна масажа, бар на отворено, лежалки и чадори. Комплексот Dawn Park е модерен комплекс кој импресионира со својот модерен дизајн, квалитетна градба и пријатна атмосфера!

Надоместокот за одржување е 1395 евра годишно.

Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде поповолно!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
82 m2
Корисна површина
72 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
130 m
Доктор
440 m
Кафетерија
300 m
Ресторант
180 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
920 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00