2 соби во луксузниот комплекс Dawn Park Deluxe, Sunny Beach

Sunny Beach, Бугарија – ID 9785
71,500 Евра
Површина 55 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 700 m
услуга 910 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 2 соби, сместени на четврти кат од шест ката во луксузниот приватен комплекс Dawn Park Deluxe на Сончев Брег, Бугарија. Вкупната површина е 55 м2. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса. Dawn Park Deluxe се состои од 2 посебни згради поврзани со лоби бар со рецепција, СПА и салон за убавина, сместени во прекрасна градина со фонтани, летниковци и седење. Комплексот се наоѓа на 700 метри од плажата, во мирна област со добро развиена инфраструктура. Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:

Надворешен загреан базен за возрасни и деца

Голема градина со фонтани, белведер и седење

Игралиште

Луксузен спа центар

Пространа влезна сала со рецепција

Лоби бар

Бесплатен паркинг

24-часовно обезбедување и видео надзор во областа во текот на целата година

Надоместокот за одржување е 910 евра годишно. Многу добра понуда, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
48.4 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
40 m
Доктор
530 m
Кафетерија
380 m
Ресторант
120 m
Бар
230 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00