3 соби, Апартман со панорамски поглед на море, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6082
152,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 3+кк
Спрат 12/13
Море 500 m
Состојба Готово

Ви нудиме стан на висок кат со поглед на море во центарот на Бенидорм. Погоден како инвестиција.

Станот е со површина од 60 м2 и неговата состојба е оригинална. Има многу практична дистрибуција, со голем хол, 2 светли и големи соби, посебна кујна со галерија, фантастична дневна и застаклена тераса. Овој имот има непречен поглед каде што можете да ги видите морето и островот Бенидорм на само 500 метри од плажата Леванте, свртен кон југ. Како дел од заедничките површини имаме заеднички паркинг, терен за веслање и голем заеднички базен и зелени површини, како и вратар. Во непосредна близина има неколку хотели и апартмани, како што се Alpha Apartments, Hotel Servigroup Castilla, Hotel Caballo de Oro, Torre d'Oboe Apartments, супермаркети на ниво на улица Consum Supermarket, Esperanza Supermarket, Europe Pharmacy 24h Benidorm, Home Holidays. Ресторани како Restaurante Casa Toni, Parrilla Argentina la Salamandra, Home Sushi Benidorm. Блиску до туристички атракции. Покрај тоа, областа има фантастична комуникација со јавни автобуси, такси, а автопатот АП-7 е во близина.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Спрат
12
број на спратови
13
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
58 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
90 m
Доктор
140 m
Кафетерија
100 m
Ресторант
70 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
310 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00