3 соби Продажба на стан на приземје од 65 квадрати!

Афитос, Грција – ID 8997
170,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 600 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме на продажба стан на приземје во живописниот град АФИТОС. Со површина од 65 м2, станот нуди две спални соби, комплетно опремена бања, кујна и дневна соба со пристап до тераса. Станот е идеален за семејства со деца или постари лица, бидејќи се наоѓа на приземје. Сопствениците го нудат имотот на продажба комплетно наместен.Многу додатоци како ПВЦ прозори, мрежи за инсекти, камин, клима, греење и многу повеќе. Изграден во 2005 година, на 600 метри од песочната плажа и само пешачење до сите удобности што ги нуди просперитетниот град Афитос.


Афитос, наречено и Атитос, е село со камени куќи и улици, со поглед на Торонскиот залив. Централниот плоштад го карактеризира црквата „Свети Димитар“ од 19 век. Брегот е полн со ресторани и барови со поглед на морето. Во Фолклорниот музеј можете да видите керамика, ткаенини и уметност. Летниот фестивал Афитос фестивал, кој се одржува секоја година кон крајот на јули и почетокот на август, се карактеризира со улична уметност и музика во живо.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
65 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
3 km
Кафетерија
50 m
Ресторант
10 m
Бар
10 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00