3 соби, со поглед на море Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6657
169,000 Евра
Површина 86 m2
Достапно 3+кк
Спрат 16/16
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме стан со дневна, две спални, тераса од 24 м2, посебна кујна, комплетно купатило со када, во зграда со заеднички базен и паркинг, во мирна зона и блиску до секакви услуги. Блиску е до сите услуги, паркови, автобуска станица, трамвај, парохија на Сан Франциско де Асис, противпожарна служба, автобуска станица, локална полиција, спортски центар L'illa de Benidorm, училишта како што е официјалното јазично училиште, маестро Гаспар Лопез, градинка училиште Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Габриел Миро, IES Pere Maria Orts i Bosch и медицински центри. Потрошувачки супермаркети, Хипербер, Меркадона, аптеки, маалски супермаркети, барови, ресторани, продавачи на весници, банки, бензински пумпи, бензински пумпи, судови и долги итн... . Прекрасна комуникација со остатокот од плажите Бенидорм, Леванте и Пониенте на само неколку минути и автопатот АП-7 на само чекор... . Многу тивка, добро позната и прекрасна станбена област за живеење.

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Бенидорм е уникатно место кое, од урбана гледна точка, се нарекува шпански Менхетен. Тој е атрактивен град главно поради својата микроклима и поради неговата јужна ориентација и заштитата што ја обезбедуваат планините што го опкружуваат и на жителите им нудат благи зими и пријатни лета.

Спрат
16
број на спратови
16
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
86 m2
Корисна површина
73 m2
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
180 m
Доктор
250 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
90 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
110 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00