3 соби со поглед на море и во прва линија, пространа тераса, врвна цена, сопствена визба

Obzor, Бугарија – ID 8806
93,500 Евра
Површина 96 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/6
Море 50 m
услуга 16 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Попуст! Ви нудиме одличен трособен стан на прва линија во приморскиот град Обзор. Дизајнер и архитект на комплексот е познатиот Филип Старк. Станот се наоѓа на трет кат и се состои од дневна со кујна и трпезарија, ниша за машина за перење и бојлер, две спални соби од кои едната има сопствена бања (со када), другата бања-тоалет. (со туш) и пространа тераса. Од прозорците и од терасата се гледа поглед на море и многу зеленило. Вградената површина на станот е 80 м2, вкупната површина е 96 м2. Станот има и визба со површина од 3 м2. Можно е да се купи паркинг место во подземната гаража за 9.000 €. Големата површина на терасата овозможува да се создадат неколку функционални области - на пример, трпезарија на отворено, простор за релаксација, скара и сл. Станот е целосно наместен и опремен со сите потребни електрични апарати. Комплексот е добро одржуван. На територијата на комплексот се обезбедува широк спектар на опрема, забава и услуги за удобен одмор без да мора да ја напуштите територијата на комплексот, имено: Градина со градинарски мебел

Базени за возрасни и деца вкл. загреан базен и панорамски бесконечен базен

Спа & засилувач; Велнес центар (турски и парни бањи, сауна, хидромасажна када/џакузи, соба за масажа)

Фризерски и козметички салон

Фитнес центар

Тениско игралиште, пинг-понг

Трговија

Игротека (затворено детско катче)

Игралиште

Ресторан

Плажа

Чадори за плажа

Лежалки

Детско игралиште на плажа

Лифтови во згради

Безбедност и видео надзор преку целата година

Паркинг, вкл. под земја

Wi-Fi интернет е достапен низ целиот комплекс. Надоместокот за одржување е 16 €/м2

Одличен избор за удобен семеен одмор и изнајмување!

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
96 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
60 m
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00