3 соби, Стан во близина на центар, со гаража, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6081
96,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 950 m
Состојба Готово

Ви нудиме комплетно реновиран стан во Бенидорм. Има 2 спални, 1 купатило, дневна со кујна, базен и паркинг, вратар 24 часа, цел мебел, простор со сите удобности, супермаркет на неколку чекори, автобуска станица на улица, барови, станот е реновиран со нов мебел, кој се наоѓа на кратко растојание од центарот на Бенидорм и помалку од еден километар од морските плажи на Бенидорм. И покрај неговата вкупна површина од 65м2, станот нуди многу простор и обезбедува парче рај за вашиот одмор во Шпанија. Благодарение на својата гаража, тој обезбедува удобност при паркирање. Станот е погоден и како одлична инвестиција.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
55 m2
Гаража
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
90 m
Доктор
210 m
Кафетерија
80 m
Ресторант
60 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
250 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00