3 соби, во близина на плажа, во туристичкиот град Пефкохори

Pefkochori, Грција – ID 9570
135,000 Евра
Површина 48 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 80 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Добро лоциран стан на приземје со 2 спални соби се продава блиску до сите атракции и удобности, на станбена улица на плажа веднаш на самиот брег на популарната дестинација за одмор на Халкидики Пефкохори. Станот е целосно реновиран со најдобри материјали и се продава со мебел и електрична инсталација.Сместувањето се состои од 2 спални соби,туш/тоалет и дневна, клима и опремена кујна (во добра состојба, опремена со шпорет, аспиратор и фрижидер со замрзнувач). Има голема надворешна тераса со дрвени врати и ролетни и одличен надворешен простор за живеење со скара, кој е приватен само за сопствениците на станот.

Со големина од 48 метри квадратни, со идеална локација, станот е погоден за летно живеење за вас и вашето семејство или за приходи од кирија.

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Пефкохори е село со варосани куќи опкружено со цитруси и маслинови градини кое се протега до популарното одморалиште на плажата Торонискиот залив. Во летниот период, туристите ги привлекуваат можностите за нуркање, возење со падобран, но и прошетки и поглед на зајдисонце од ресторани или традиционални таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
48 m2
Корисна површина
48 m2
Продавница
30 m
Доктор
30 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00