3 спални, Стан во комплекс со базен погоден за инвестиција, Casares Playa, Шпанија

Casares Playa, Шпанија – ID 9805
174,000 Евра
Површина 70 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/3
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме шармантен стан на приземје со 2 спални соби и тераса во приватна урбанизација

Сместен во приватна урбанизација, овој стан со 2 спални на приземје нуди удобност и удобност. Целосно опремен стан со добро опремена кујна обезбедува живеење без проблеми. Зградата која се состои од само три ката е дел од неодамна реновирана урбанизација.

Станот може да се пофали со две пространи спални соби, опремени со кревети и вградени гардероби. Кујната е опремена со сите основни апарати, со што се обезбедува лесна кулинарска обработка на вашите омилени јадења. Светлата и пространа дневна област обезбедува идеална средина за квалитетно семејно време или ТВ забава. Директниот пристап до терасата нуди делумен поглед на базенот и обезбедува многу простор за скара или одмор на сонце со добра книга во рака.

Централниот клима уред со топлинска пумпа низ целата резиденција обезбедува пријатна клима без оглед на временските услови. Оваа урбанизација претставува одлична можност за инвестиција или станбен простор и нуди разновидна употреба за вашите потреби.

Додека заедничкиот базен повикува за освежувачко капење, апартманот ужива тивко растојание од секаква бучава покрај базенот, што овозможува непречено опуштање. Многуто паркирање на улица во рамките на урбанизацијата го олеснува наоѓањето место.

Само 10-минутно пешачење ве носи до плажата, која нуди крајбрежје исполнето со сонце и многу блиски барови и ресторани. Во рок од 5 минути ќе најдете супермаркети, продавници и разни удобности за сите ваши потреби, за да не морате да користите автомобил. Уживајте во беспрекорен пристап до Малага и Кадиз.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Површина
70 m2
Корисна површина
65 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
250 m
Доктор
250 m
Кафетерија
240 m
Ресторант
150 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00