4+1 со паркинг и 600м од море, Бенидорм

Benidorm, Шпанија – ID 7524
220,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 4+1
Спрат 9/9
Море 600 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме одличен аголен стан со 3 спални соби (оригинално 2) и 2 бањи (една со када и една со туш), во една од најдобрите згради во Бенидорм, многу блиску до центарот, плажата Леванте и триаголниот плоштад, Следно до Европската авенија со многу лесен влез и излез од автопатот. Многу е блиску до сите видови услуги и продавници: барови, ресторани, аптеки и друго. Исто така во близина на L'illa de Benidorm, Palacio Deportivo (Palau D'Esports) и државното училиште Els Tolls, Child Education School, Gabriel Miro CEIP, Јазичното училиште, културниот центар Benidorm, Автобуската станица, Mercadona и многу повеќе. Градење и урбанизација многу присуство со отворен базен, тениски игралишта и одлични заеднички простории, влез во прекрасна зграда и многу добро изградена. Станот е многу добро уреден, се е многу квадрат и без ходник и во совршена состојба за живеење или изнајмување цела година или за одмор. Овој стан има еден од најдобрите гаражни простори и се наоѓа под зградата. Стан во многу посакувана зграда.

Спрат
9
број на спратови
9
Достапно
4+1
Површина
80 m2
Корисна површина
75 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
40 m
Кафетерија
40 m
Ресторант
50 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00