4+1 Уникатна куќа по нарачка во мирен град, Аја Параскеви

Agia Paraskevi, Грција – ID 9352
105,000 Евра
Површина 85 m2
Достапно 4+1
Спрат 1/2
Море 5 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ова е куќа изградена по нарачка со поглед на Аја Параскеви изградена во 1997 година и во оригинална одлична состојба. Со 85 m2 станбена површина на два ката, куќата може да се пофали со засводен таван во ходникот и дневната соба. Куќата вклучува три спални соби, две купатила, традиционална кујна со отворена дневна соба и излез на тераса. Куќата нуди многу додатоци како камин на дрва, поглед на море, мебел, електрична енергија, безбедносни врати, алуминиумски прозорци, мрежи за инсекти и многу повеќе.

Агиа Параскеви, лоцирана во јужниот дел на Скијатос, е една од најголемите плажи на полуостровот. Сместено во залив, тоа е долга песочна лента, опремена во согласност со сите стандарди на туристичка инфраструктура. Овде можете да ги опуштите телото и душата без да се откажете од придобивките на цивилизацијата.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
85 m2
Корисна површина
85 m2
Балкон
Да
Продавница
400 m
Доктор
270 m
Кафетерија
250 m
Ресторант
290 m
Бар
660 m
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00