Атипичен стан со поткровје, заеднички базен, Грција

Kriopighi, Грција – ID 10011
113,000 Евра
Површина 40 m2
Достапно Нетипичен
Спрат 2/2
Море 700 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Со задоволство го нудиме на пазарот овој многу добро претставен стан на првиот кат за продажба во Касандра Халкидики со висок квалитет, баран развој кој е погодно лоциран со локални удобности на само кратко растојание. Станот се состои од: – пространа отворена дневна со опремена кујна со карактер, една голема спална соба и бања со туш. Во предниот дел има тераса од тули со тенда. Станот има клима и мрежи за инсекти и е комплетно наместен со бела техника, таван со греди и комунален базен. Во средината на развојот има и заедничка градина.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Криопиги (Κρυοπηγή', грчки: студен извор) е село на источниот брег на Касандра на 90 километри од Солун. Се наоѓа покрај зелените ридови со прекрасен поглед на заливот и изгледа како огромен амфитеатар.

Постариот дел на Криопиги, вклучувајќи го и плоштадот, се наоѓа на издигнато место на падината на селото. Хотелите и многу од повеќе од 300 апартмани се главно лоцирани во близина на главниот пат или во пониските области во близина на плажата.

Повеќето ресторани, барови, кафулиња и супермаркети се исто така централни.

Во непосредна близина на плажата има организиран ЕОТ камп (ЕОТ – Министерство за туризам).

Една од многуте предности што го прават Криопиги победничка дестинација за одмор е добрата клима опкружена со околина со зелени планини и плажи со сино знаме со ветување за многу чиста вода.

Селото одржува центар за истражување во образованието и подобрување на вештините. Оваа институција е место за средба на едукатори од целиот свет и организационен центар за многу семинари и конференции.

Патиштата до плажата и околината се опкружени со борови шуми и ве покануваат да истражувате.

Посетителите на Криопиги имаат можност да добијат широк спектар на природни производи произведени и достапни во областа.

Силно препорачуваме да ја посетите идиличната полу-одвоена куќа и да прошетате до природниот извор што му го дал името на ова село.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
Нетипичен
Површина
40 m2
Корисна површина
40 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Продавница
200 m
Доктор
5 km
Кафетерија
40 m
Ресторант
10 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
130 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00