Добро одржувана вила со поглед на море.

Elani, Грција – ID 9481
530,000 Евра
Површина 780 m2
Достапно 4+кк
Море 600 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Се продава уникатна вила на 2 ката со 127 м2 станбена површина. Куќата има одличен план со 3 спални соби, 2 бањи, традиционална кујна и дневна соба со пристап до тераса и 780 метри оградени градини кои се уредени и имаат приватен базен. Песочната плажа е оддалечена само 600 метри, а погледите на песочната плажа и локацијата се од прва класа. Многу додатоци со куќата како цел мебел, сета струја, безбедносни врати, камин, систем за наводнување, клима, безбедносен систем, мрежи за инсекти, 2 паркинг места, парно и многу повеќе

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
780 m2
Плац
780 m2
Корисна површина
127 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Градежна површина
127 m2
Паркинг
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00