Два стана по супер цена, огромна кровна тераса и поглед на море

Esentepe, Кипар – ID 8768
225,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 4+1
Спрат 3/3
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ги нудиме на продажба по супер цена овие два споени стана, заедно е голем стан 4+1 каде се достапни две бањи, сите на 150м од море!

На покривот имате огромна тераса со пергола со поглед на море, оддалеченоста од морето е 100м! Во иднина во близина треба да се изгради прекрасен проект кој ќе ја зголеми вредноста на имотот. Во станот живеел само првичниот сопственик.

Ние не одиме во просториите:

4 базени (1 внатрешен зимски базен)

Теретана

СПА

ресторани и други објекти

Станот се наоѓа на само 150м од прекрасното крајбрежје.

Овде нема опција за плаќање на рати. Сè е вклучено во цената, вклучително и правни услуги од нашиот адвокат. Новиот сопственик ќе плаќа само данок на пренос на недвижен имот. Контактирајте го брокерот за целокупната процедура.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
200 m2
Корисна површина
170 m2
Тераса
100 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
360 m
Доктор
9 km
Кафетерија
7 km
Ресторант
240 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00