Елентна света коса

Свети Влас, Бугарија – ID P268
од 33 Евра За ден
advert.person_size
7 hosté
advert.beds
7 lůžka
3× единечен кревет,2× брачен кревет,3× дополнителен кревет
balcony Балкон
terrace Тераса
pool_count базен
dishwasher машина за садови
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
bath када
shower туш кабина
tv телевизор
vacuum правосмукалка
accessible инвалидски пристап
bar бар
restaurant ресторант
grill скара
animals дозволено животни
Додадете опис ако сакате некому да го опишете станот или ако сакате да го изнајмите на нашата веб-страница.
Доколку сакате да изнајмите кликнете на врската подолу: ПОНУДА ИМОТ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ. Последователно, вашиот имот ќе биде наведен на нашата страница и ние ќе ви го понудиме целосно бесплатно. Доколку немате намера да изнајмувате, можете да го користите овој портал за сопствени цели за управување со имотот.

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 33 Евра За ден
Февруари 33 Евра За ден
Март 33 Евра За ден
Април 33 Евра За ден
Мај 33 Евра За ден
Јуни 61 Евра За ден
Јули 61 Евра За ден
Август 61 Евра За ден
Септември 61 Евра За ден
Октомври 50 Евра За ден
Ноември 33 Евра За ден
Декември 33 Евра За ден
Продавница
660 m
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
310 m
Бар
560 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00