Инвестициски стан со 2 спални соби со заеднички базен, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6476
145,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/2
Море 900 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме одлична можност за инвестирање во апартман со заеднички базен, достапни 2 соби со чардак опремен со дополнителен кревет. Неговата вкупна површина е 65м2, а корисна површина 55м2. Се наоѓа на втор кат во зграда со лифт. Станот е наместен и подготвен за вселување. Станот се наоѓа во близина на морска плажа.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Блиску е до сите услуги, паркови, автобуска станица, трамвај, парохија на Сан Франциско де Асис, противпожарна служба, автобуска станица, локална полиција, спортски центар L'illa de Benidorm, училишта како што е официјалното јазично училиште, маестро Гаспар Лопез, градинка училиште Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Габриел Миро, IES Pere Maria Orts i Bosch и медицински центри. Потрошувачки супермаркети, Хипербер, Меркадона, аптеки, маалски супермаркети, барови, ресторани, продавачи на весници, банки, бензински пумпи, бензински пумпи, судови и долги итн. Прекрасна комуникација со остатокот од плажите Бенидорм, Леванте и Пониенте на само неколку минути и со автопатот АП-7 на само чекор. Многу тивка, добро позната и прекрасна станбена област за живеење. Не двоумете се да ни се јавите и да не посетите. Можете да го видите во секое време.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
55 m2
Лоѓија
Да
Паркинг
Да
Продавница
60 m
Доктор
80 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
40 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00