Климатизиран стан 3+к.к. во мирна средина, со голем сезонски базен со детски дел и 5 минути пешачење до плажа

Ravda, Бугарија – ID P311
од 55 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
4 lůžka
2× единечен кревет,1× брачен кревет,2× дополнителен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
dishwasher машина за садови
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
iron пегла
vacuum правосмукалка

Апартмански хотел Рутланд Бич

Светол, климатизиран стан 3+к.к. со големина од 72 м2, се наоѓа во мирна област на комплексот

од приватни апартмани, со голем сезонски базен со детски дел,

бесплатни лежалки и чадори покрај базенот, оградена градина и мало детско игралиште.

5 минути пешачење до најблиската плажа и 10 минути до центарот со многу продавници и ресторани. Лидл околу 2 км.

Затворен комплекс со 24 часовно обезбедување. Внес на чип. Можност за бесплатен паркинг во непосредна близина на сместувањето.

Пространиот стан со три соби овозможува користење:

*дневна соба со кујна, ТВ со wi-fi и чардак со поглед на базен,

*две посебни спални соби, двете со пристап до втора поголема чардак со поглед на море и отворена село,

*удобна сала и бања со туш и тоалет.

Во првата спална соба има брачен кревет - брачен кревет 180х200,

во втората спална соба има два единечни кревети и можност за дополнителен кревет на надувување 140х200.

Во дневната соба можете да користите удобно седење и трпезарија со комплетно опремена кујна.

Клима е во сите соби. Маса и столчиња на двете лоѓи, бесплатен Wi-Fi.

Кујната е опремена со фрижидер со замрзнувач, машина за миење садови, шпорет со два горилници,

микробранова печка, котел и тостер.

Достапни се потребните садови и прибор за подготовка и конзумирање на храна и пијалоци. Преносна машина за сушење алишта.

Станот е опремен со постелнина, крпи, фен, пегла, правосмукалка, основни тоалети, детергент за миење садови и мало чистење.

За скромна надокнада, можно е перење алишта во пералната во просториите, опремена со неколку машини за перење.

Преферираниот период за изнајмување е 7 ноќевања - евентуално по договор. Удобно сместување за 4-6 гости.

Најблискиот аеродром: Бургас, Сарафово – 20 км

На барање, можност за договарање на трансфер од аеродром до сместување и назад. Во еден правец околу 30 евра

Во текот на сезоната има и честа автобуска врска помеѓу аеродромот и Равда. Исто така меѓу Равда и други

одморалишта вклучувајќи аква парк.

Плажи во близина: плажа Јужна Равда 300 м, плажа Ахелој 1,2 км, Централна плажа Равда 1,2 км

Плажата Аурелија 2,2 км, плажата со црн песок 3,1 км, Акшн аква парк 3,1 км

Одморалишта во близина: Поморие 15 км, Ахелој 3,5 км, Несебар 4 км, Сончева плажа 7 км, Свети Влас 13 км

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 55 Евра За ден
Февруари 55 Евра За ден
Март 55 Евра За ден
Април 55 Евра За ден
Мај 55 Евра За ден
Јуни 61 Евра За ден
Јули 66 Евра За ден
Август 66 Евра За ден
Септември 61 Евра За ден
Октомври 55 Евра За ден
Ноември 55 Евра За ден
Декември 55 Евра За ден
Продавница
1 km
Доктор
850 m
Кафетерија
400 m
Ресторант
110 m
Бар
400 m
Училиште/градинка
780 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00