Комплетно реновирана вила 4+1, Белек Анталија

Belek Antalya, Турција – ID 10045
310,000 Евра
Површина 300 m2
Достапно 4+1
Море 2 000 m
Состојба Готово

Сместена во срцето на рајот за голф во провинцијата Анталија, оваа новореновирана целосно опремена вила во Белек не е само дом, туку и идилично одморалиште. Триплекс вилата 4+1 во забавниот парк Land of Legends е исто така погодно лоцирана покрај плажата.

Замислете да се разбудите од смирувачки поглед на бујното зеленило во градината.

Во овој прекрасен комплекс со површина од 10.000 м2 има 21 полусамостојна куќа. Секој вклучува удел во паркинг, базен и зеленило.

Опрема:

Паркинг, чувар, градина, надворешен базен, систем за безбедносна камера.

Карактеристики на имотот:

Клима уред, Балкон/тераса, Вградена кујна, Керамички под, Двоен застаклен Прозорец, Бања, Отворена Кујна, Приватна градина, Санитарна опрема, Влезна челична врата, Бела техника, ПВЦ прозори

Граѓански удобности во близина:

Автобуска постојка, кафуле, поликлиника, јавен парк, ресторан, продавница, спортски објекти

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
3
Достапно
4+1
Површина
300 m2
Плац
300 m2
Корисна површина
299 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
100 m2
Продавница
690 m
Доктор
1 km
Кафетерија
640 m
Ресторант
690 m
Бар
690 m
Училиште/градинка
690 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00