Куќа со три спални соби со приватен базен, блиску до плажа, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6146
495,000 Евра
Површина 750 m2
Достапно 4+кк
Море 690 m
Состојба Готово
Сместена во прекрасен и тивок дел на Бенидорм, оваа прекрасна вила има пријатна дневна соба со трпезарија со камин, централно греење низ целата куќа и приватен базен во случај да не ви се допаѓа да одите на плажа, иако не е далеку. Во 1997 година куќата е комплетно реновирана, струја, цевки, подови, прегради, бањи, кујна и слично беа како нови. Благодарение на неговата фантастична локација, можете да уживате во две плажи како што се Ла Кала де Финестрат и плажата Пониенте, и двете на исто растојание со многу зелени површини. Во близина на целата рекреативна зона на трговскиот центар Марина, покрај супермаркетите како Меркадона, Лидл, Карфур, Алди и Лерој Мерлин. Поголемиот дел од годината можете да уживате во околината што го опкружува овој стан, како што се рестораните во близина на Puig Campana, Restaurante Peter итн. Блиску до туристичките атракции како Mirador de la Ermita Virgen del Mar. Покрај тоа, областа има фантастична комуникација со јавни автобуси, такси и блиску до автопатот АП-7. Не ја пропуштајте оваа можност. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве информираме без обврска.
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
750 m2
Плац
750 m2
Корисна површина
125 m2
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
150 m2
Продавница
290 m
Доктор
350 m
Кафетерија
190 m
Ресторант
190 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
270 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00