Летно живеење, 3-собен стан покрај плажа со паркинг

Pefkochori, Грција – ID 9528
160,000 Евра
Површина 54 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 60 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Празнично живеење покрај море во просперитетниот приморски град Пефкохори Халкидики со вкупна станбена површина од 54 метри квадратни.Станот може да се пофали со 2 спални соби, комплетно опремена бања, кујна со дневна и пристап до целосна тераса за живеење на отворено. На престижна локација на 60 м од песочна плажа го нуди целиот мебел и електрични апарати со продажба на станот. Многу додатоци со станот, како тенди, камин, клима, паркинг и многу повеќе.

Пефкохори е село со варосани куќи опкружено со цитруси и маслинови градини кое се протега до популарното одморалиште на плажата Торонискиот залив. Во летниот период, туристите ги привлекуваат можностите за нуркање, возење со падобран, но и прошетки и поглед на зајдисонце од ресторани или традиционални таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
54 m2
Корисна површина
54 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
10 m
Доктор
50 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00