Луксузна 1 соба во луксузен проект покрај море

Trikomo, Кипар – ID 9726
161,000 Евра
Површина 51 m2
Достапно 1+кк
Спрат 21/29
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ние исклучиво нудиме континуирани врвни хотелски одморалишта од нашиот партнер во Кипар со казино и сопствен клуб на плажа покрај морето. Ова е продолжение на луксузните проекти на медитеранскиот брег. Ние самите имаме единици во овој проект, со нас ги имате најдобрите услови, ајде заедно да ја избереме најдобрата инвестиција за вас.

Проектот се наоѓа во популарната област Лонг Бич во Северен Кипар, каде што има песочна плажа долга 3 километри која е многу популарна кај туристите.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

За сериозни апликанти, авионските билети за Кипар, престојот во хотел, трансферите на аеродромот и нашите консултантски услуги на лице место се бесплатни! Контактирајте со брокер за условите.

Втората фаза од проектите се состои од пет блока од 29 ката и десет блокови од 5 ката долж комплексот. Најдостапните станбени единици полека си заминуваат, затоа не двоумете се и контактирајте не што е можно поскоро. Овој стан со централен поглед на море на 21 кат од проектот моментално е најприфатлив.

Видови на станови:

- Студија од 46 м2

- 1+1 од 57 м2

- 2+1 од 95 м2

- 3+1 од 122 м2

- Пентхауси од 340 м2

Сите пентхауси ќе имаат сопствен базен и неверојатен поглед на море и планина!

Поволен распоред за отплата:

5% депозит

30% депозит (во рок од 3 недели по уплатата на депозитот)

65% до јуни 2027 година: Студии и 1+1 рата на секои 4 месеци

2+1 и 3+1 плаќање на секои 6 месеци

Датумот на завршување на првите три згради од 29 ката и седумте блокови од пет ката е септември 2027 година!

дополнителни давачки: ДДВ, приклучок, данок на стекнување, контактирајте го брокерот за општата постапка.

Инфраструктура на првата фаза од проектот GRAND SAPPHIRE:

Хотел со 5 ѕвезди со казино

Супермаркети

Детски клуб

Најголемиот базен „Пунта Кана“ во северен Кипар со површина од 4000 м2

Повеќе од 10 базени на локацијата

Спортска област

Кино на отворено

Воден парк

Теретана

Салон за убавина

спа салон

Базен на покривот „Бесконечен базен“

Шатл

Исто така инфраструктура во проектот блокови Grand Sapphire F:

Базени

Игралиште

Огромен супермаркет

АПТЕКА

Инфраструктура на втората фаза:

Бесконечен базен на покривот на секој блок од 29 ката

Фит Плус салата

Шопинг центар

Огромен базен со остров и места за релаксација со површина од 4600 м2

ресторан

Бар

Кафе

Подземен и надземен паркинг

Базен со песок

двокатен базен

Загреан внатрешен базен

Тениско игралиште

Големи игралишта

Спортска област

Надворешен простор за домашни миленици

Можна е препродажба на станови по уплата од само 35%

Побрзајте и купете ја куќата од соништата по пониска цена од пазарот на брегот на прекрасното Средоземно Море!

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

Спрат
21
број на спратови
29
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
51 m2
Корисна површина
37 m2
Тераса
10 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00