Луксузна 1 соба во проект со пет ѕвезди покрај море во Кипар

Trikomo, Кипар – ID 9710
128,000 Евра
Површина 50 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/4
Море 700 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Моментално го нудиме на продажба овој одличен стан со тераса на приземје во врвен проект во Кипар. Станот е предаден, за да не чекате градба.

Проектот за одморалиште Courtyard Long beach моментално има најдобра оцена во регионот за резервации и е идеален за изнајмување, за што со задоволство ќе ви помогнеме.

Проектот главно го бараат семејствата со деца, бидејќи ништо не недостасува во областа, а во близина е една од најубавите плажи на Кипар.

Цената е конечна и вклучува мебел и сите апарати. Новиот сопственик ќе го плати само данокот за стекнување имот и правните услуги на лице место, контактирајте го брокерот за целокупната процедура.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Хотелски додатоци:

Генератор

Детектор за пожар

Видео домофон

Интернет

Детектор на чад

Централен сателит

обезбедување и рецепција 24 x 7

Патот без бариери

Паркинг за лица со посебни потреби

Игралиште

Воден парк

Спа центар

Хемиско чистење

Турска парна соба

Фризерски

Надворешен и внатрешен загреан базен

Теретана

Фитнес

Ресторан и спортски бар

Паркинг и продавници во кампусите

Подигнете

Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Ова се последните единици во проектите, затоа не двоумете се да не контактирате.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
50 m2
Корисна површина
40 m2
Тераса
8 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
490 m
Кафетерија
590 m
Ресторант
40 m
Бар
0 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00