Луксузна мезонета 4+1 во Каргичак Аланија

Kargicak Alanya, Турција – ID 10035
480,000 Евра
Површина 205 m2
Достапно 4+1
Спрат 2/4
Море 2 500 m
Состојба Во изградба

Сместена на живописен рид, оваа прекрасна резиденција нуди револуционерен начин да се доживее луксузниот начин на живот во Турција покрај море. Дуплексите во Каргичак со приватни градини и тераси се дизајнирани да обезбедат неспоредлива удобност и удобност на секој квадратен метар, обвивајќи ве во прегратката на природата и нудејќи неверојатен поглед на шармот на Средоземното Море, опфаќајќи го морето, величествените планини и чистото. суштината на природата.

Апартманите дуплекс се погодни за добивање турско државјанство преку инвестирање во недвижнини.

Моментално нудиме мезонета 4+1 за продажба во Карџиџак Аланија, Турција. Вкупната површина на конкретниот стан е 205м2. Фотографиите од внатрешноста се само илустративни! Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Во цената на станот е вклучено:

клима уред, балкон/тераса, вградени кујнски единици, двојни застаклени прозорци, купатило, покриена гаража, куќен телефон, внатрешна врата, џакузи када, под од природен камен, кујна во отворен стил, санитарна опрема, систем паметен дом , челични влезни врати, подно греење, алуминиумски прозори

Во комплексот ќе бидат достапни:

Резервен генератор, скара, кошаркарско игралиште, паркинг, чувар, детско игралиште, фитнес центар, градина, покриен паркинг, внатрешен базен, надворешен базен, соба за релаксација, сауна, 24/7 обезбедување, систем за безбедносна камера, тениско игралиште, турска бања

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
205 m2
Корисна површина
180.4 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
40 m
Доктор
340 m
Кафетерија
60 m
Ресторант
20 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
170 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00