Луксузна вила 3+1, со поглед на море, блиску до плажа, Каргичак Аланија

Kargicak Alanya, Турција – ID 10039
1,100,000 Евра
Површина 310 m2
Достапно 3+1
Море 2 000 m
Состојба Во изградба

Искусете го олицетворението на луксузното живеење во вили со поглед на море на продажба во Аланија сместени на идилична локација со селски начин на живот, опкружена со природа.

Вилите со приватен базен во Каргичак Аланија се дизајнирани да обезбедат висок стандард на живеење, изобилен простор за живеење, приватност и модерни удобности.

Оваа двокатна вила 3+1 има 310м2.

Фотографиите од внатрешноста се само илустративни! Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Вилите за продажба во Аланија имаат приватни базени и џакузи, централно греење, паметни системи за домови, големи панорамски прозорци и тераси кои го максимизираат погледот на море и планина.

Опрема:

Резервен генератор, скара, паркинг, услуги за чувар, соба за забава, фитнес центар, градина, покриен паркинг, внатрешен базен, надворешен базен, сауна, 24/7 обезбедување, систем за безбедносна камера.

Карактеристики на имотот:

Клима уред, Балкон/тераса, опремена кујна, трпезарија, двојни застаклени прозорци, соблекувална, бања, покриена гаража, домофон, внатрешни панели, џакузи бања, под од природен камен, отворена кујна, приватна градина , Приватен базен, санитарна опрема, Смарт дом систем, челична влезна врата, подно греење, алуминиумски прозори.

Граѓански удобности во близина:

Автобус, автобуска постојка, кафуле, клиника, супермаркет Мигрос, ресторан, продавница.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
310 m2
Плац
160 m2
Корисна површина
310 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
160 m2
Паркинг
Да
Продавница
300 m
Доктор
990 m
Кафетерија
1 km
Ресторант
340 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00