Луксузна вила 5 соби, врвна понуда, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5402
429,900 Евра
Површина 672 m2
Достапно 5+кк
Море 1 500 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Оваа неверојатна вила во Пуерто де Мазарон е комплетниот пакет!

Вилата се наоѓа на парцела од 672м2 и има високи ѕидови во градината за целосна приватност, како и низа карактеристики вклучувајќи:

Порти за пешаци и возила.

Патот до гаражата со дополнителна тенда.

Прекрасна предна тераса со широки скалила што водат до куќата.

Прекрасни уредени градини, вклучувајќи фонтана и суптропски растенија.

Практичен систем за наводнување на градината.

Базен со тераса покрај базен и туш и тоалет покрај базен.

Покриена трпезарија под отворено небо.

Летна кујна со скара.

Како што можете да видите, надворешниот простор на оваа вила содржи се што можете да посакате. Внатрешноста на имотот е подеднакво раскошна и вклучува:

Голем салон/трпезарија.

Огромна кујна/соба за појадок.

4 пространи двокреветни соби. Главната спална соба вклучува дури и луксузна бања и сопствен приватен балкон.

2 семејни/гостински бањи, од кои едната вклучува спа бања.

Огромен подрум/гаража која моментално се користи како теретана. Тоа е сестран простор и може да се користи за се што сакате.

Последно, но не и најмалку важно, овој имот располага со топла и ладна клима, влезен хол и неверојатни скали со огради од ковано железо и витраж. Овој имот обезбедува целосен и целосен луксуз и би направил идиличен семеен дом. Ова е уникатно специјална вила изградена по висок стандард во станбена зона додека е сè уште блиску до удобностите и пристаништето.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Пуерто де Мазарон може да се пофали со прекрасен избор на песочни плажи, што го прави одлично место за целото семејство. Тоа е исто така популарно одморалиште за самите Шпанци, а сосема новата мултимилионска евромарина доаѓа со избор на луксузни продавници, барови, ресторани и многу паркинг на големиот подземен паркинг. Направете релаксирачка прошетка по Марина и Шеталиште или седнете и опуштете се во еден од локалните барови.

број на спратови
2
Достапно
5+кк
Површина
672 m2
Плац
671 m2
Корисна површина
670 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
670 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
170 m
Доктор
120 m
Кафетерија
160 m
Ресторант
150 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
110 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00