луксузни 3+kk во природа, шатл-служба до плажа

Geçitkale, Кипар – ID 7370
85,100 Евра
Површина 58 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/5
Море 10 000 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Гечиткале е шармантен град во регионот на Северен Кипар со богата историја која датира од бронзеното доба. Познат е и по својата неверојатна природна убавина, вклучувајќи карпести карпи и ридови покриени со маслинови градини и цитрусни градини. Во оваа живописна област нудиме многу интересен комплекс, во кој нема да недостасува апсолутно ништо, дури ни шатл до плажа, моментално по најповолни цени на Кипар.

Врз основа на вашите потреби, нудиме неколку станови со различни површини и големини.

Нашите единици се дизајнирани со висок квалитет

финишот и модерните апарати што ги создаваат

удобен простор за живеење. Ние веруваме во тоа

ќе го најдете совршениот дом во нашиот проект.

Проектот се наоѓа во природа на 10 километри од северниот брег во Татлитс, 18 километри од јужниот брег на плажата Лонг и 30 километри од светски познатото голф-одморалиште Корениум голф клуб.

Додатоци за проектот:

Шатл-служба до плажата

Зелени површини

Ресторан

АПТЕКА

Супермаркет

Повеќенаменско спортско игралиште

Отворен базен за возрасни и деца

Затворен базен за возрасни и деца

Велосипедски патеки

Пешачки патеки

Кафе/бар

Салон за убавина

Теретана

Затворена заедница

банкомат

Нашиот проект ви нуди совршена комбинација на удобност, луксуз и природна убавина. Нашата цел е да ви обезбедиме мирно и удобно живеење што го заслужувате. Има широк спектар на станбени единици за избор, ние ви нудиме можност да најдете свои

дом од соништата кој ги задоволува сите ваши потреби и преференции.

План за отплата: депозит 2000 фунти, 30% од првата влада во рок од еден месец + 40% до предавање (август 2026 година) + 30% годишно по предавањето август 2027 година.

Ние самите поседуваме имоти во Кипар и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучително и изнајмување на вашиот имот.

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
58 m2
Корисна површина
51.04 m2
Балкон
6 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
14 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
190 m
Бар
9 km
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00