Мезонета 3 соби, 200 m од море, Полихроно, Халкидики

Polychrono, Грција – ID 5141
110,000 Евра
Површина 58 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 200 m
Состојба Готово

Нудиме мезонета со 3 соби, 58м2, лоцирана на одлична локација на Полихроно, Касандра, Халкидики, Грција. Распоред: кујна со дневна, 2 спални соби, бања со тоалет, балкон, двор. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, многу блиску до море, блиску до градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Зградата е комплетно опремена со сите системи - парно, клима, сите комуналии. Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 200 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
58 m2
Корисна површина
51.04 m2
Балкон
Да
Продавница
40 m
Доктор
180 m
Кафетерија
30 m
Ресторант
90 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00