Мезонета 3 соби, на 50 метри од плажа со сопствен двор.

Chaniotis, Грција – ID 8962
210,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Живејте покрај море и останете во центарот на градот и сите погодности со оваа неверојатна мезонета од 75 м2. Во оваа светла завршена мезонета со 2 спални со 1 бања со поглед на мирен двор. Благодарение на прозорците од подот до таванот и ефикасниот распоред - овој простор е преплавен со природна светлина, што го прави одлично место за живеење во сите четири сезони во Ханиоти Халкидики. Уживајте во прекрасна голема површина за живеење со камин и дополнителен пристап до голем балкон за летно домување на отворено. Пешачењето до песочната плажа е на само 50 метри, а градот е на само кратка прошетка. Сопствениците го оставаат целиот мебел и електрична енергија.

Ханиотис, познат и како Ханиоти, е живо одморалиште со борова шума што преминува во долга плажа и морски паркови. Туристите уживаат во сурфање на ветер и млаз скијање, уживаат во приморските таверни со поглед на зајдисонце кои нудат коктели и риба на скара или ги посетуваат локалните дискотеки на плажа. Тесните улички се преполни со продавници што продаваат грчки сандали и насликани плочки на позадината на варосани куќи и православни

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.
Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.
За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.
Тимот на Mojenemovitostumore
број на спратови
2
Достапно
Површина
75 m2
Плац
75 m2
Корисна површина
75 m2
Балкон
Да
Градежна површина
75 m2
Продавница
10 m
Доктор
3 km
Кафетерија
100 m
Ресторант
0 m
Бар
0 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00