Модерен 1собен апартман со поглед на море во хотелскиот комплекс

Batumi, Грузија – ID 8490
96,193 Евра
Површина 40 m2
Достапно 1+кк
Спрат 26/40
Море 100 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви нудам единствена можност да купите 1-собен стан со површина од 41 м2 со балкон.

Распоред: Дневна соба со кујна, бања со тоалет и балкон.

Станот се наоѓа во врвен станбен комплекс на прва линија покрај Црно Море. Комплексот се состои од две кули, источна и западна, сместени токму во центарот на модерниот Батуми, со панорамски поглед на морето, планините и најдолгото крајбрежно шеталиште во светот.

Не мора да го користите имотот само за одмор на одмор, туку можете да ги користите услугите за изнајмување што ги нуди нашиот деловен партнер.

Нашиот деловен партнер нуди и можност за управување со изнајмувањето на имотот од далечина. И ова со нашиот сопствен веб-систем, кој ви овозможува не само да ја проверувате статистиката за изнајмување стан преку Интернет, туку и да имате далечински пристап до податоците за станот, да плаќате сметки за комунални услуги и да ги резервирате сите достапни услуги.

Зошто да се инвестира во БАТУМИ?

- Грузија е во Топ 10 земји по посетеност - 9 милиони туристи

годишно.

- Според магазинот FORBES, Батуми е еден од најдобрите пазари за

инвестиции во недвижен имот.

- Без данок на имот.

- Една од најбезбедните земји во светот со низок криминал.

- 6-то место по леснотија на водење бизнис

Цените во регионот сè уште се пониски отколку во другите европски земји, но растат постојано и со брзо темпо, поради што тоа е многу интересна инвестициска можност.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува.

Спрат
26
број на спратови
40
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
40 m2
Корисна површина
35 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Продавница
30 m
Доктор
220 m
Кафетерија
70 m
Ресторант
110 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00