Наместен стан со поглед на море, пространа балкон, Полихроно, Халкидики

Polychrono, Грција – ID 5137
105,000 Евра
Површина 42 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/2
Море 500 m
Состојба Готово

Нудиме комплетно наместен стан со 1 соба, големина 42м2, лоциран на одлична локација на Полихроно, Касандра, Халкидики, Грција. Распоред: кујна со дневна, бања со тоалет, пространа балкон со поглед на море и планина.

Станот е опремен со клима уред. Станбениот комплекс нуди градина и сопствен паркинг. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, многу блиску до море, блиску до градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 500 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
42 m2
Корисна површина
36.96 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
70 m
Кафетерија
70 m
Ресторант
60 m
Бар
260 m
Училиште/градинка
60 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00