Неверојатна дуплекс куќа со 2 апартмани, блиску до морето во Парадисос, Ситонија

Paradisos, Neos Marmaras, Грција – ID 4999
290,000 Евра
Површина 120 m2
Достапно Нетипичен
Спрат 1/3
Море 300 m
Состојба Готово

Нудиме куќа со мезонет со 2 апартмани на располагање 2+1 и 1+1, со големина од 120м2, лоцирана на одлична локација на Парадисос, Ситонија, Халкидики.

Распоред: 2 кујни, 2 дневни соби, 3 спални соби, 2 купатила со тоалет, пространа балкон со поглед на планина и тераса со скара.

Секој апартман со посебен влез во комплекс мезонети со двор, паркинг и затворен простор. Одделна скара, камин. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, во близина на градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Зградата е комплетно опремена со сите системи - парно, клима, сите комуналии. Куќата е подготвена за користење преку целата година.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 300 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Одморалиштето Неос Мармарас се наоѓа на карпестиот гребен опкружен со две популарни плажи, обете обложени со барови и ресторани со морска храна. Патеките низ боровата шума водат до ридовите со поглед на врвот Драгонделис и древното византиско планинско село Партенонас. Летната сезона се карактеризира со фолк фестивали со жива музика и улични паради. Посетителите на чамци уживаат во пливањето на ненаселениот остров Келифос.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
Нетипичен
Површина
120 m2
Корисна површина
115 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
350 m
Доктор
1 km
Кафетерија
500 m
Ресторант
160 m
Бар
740 m
Училиште/градинка
870 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00