Нискоенергетска опрема 3 + kk со врвен квалитет, две бањи

Pafos, Кипар – ID 9922
390,000 Евра
Површина 92 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/4
Море 900 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Овој сосема нов затворен станбен проект составен од 20 луксузни апартмани се наоѓа во популарната туристичка област Гробници на кралевите во Пафос.

Се наоѓа во непосредна близина на Британското училиште Аспир,

Хотелот Capital Coast и историската гробница на кралевите, овој

одлична локација нуди погодност и пристапност, како и

и нуди потенцијал за голем поврат на инвестицијата како

имот за изнајмување. Потенцијалот за изнајмување е 2000 евра месечно.

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти.

Плажи, пристаниште, хотели и Кингс

Трговскиот центар Avenue е на помалку од 10 минути пешачење, а основните удобности се на само 3 минути од комплексите.

Секој луксузен апартман нуди простран распоред со

врвни завршетоци, големи балкони и врвни карактеристики како VRV за ладење и подно греење.

Во цената е вклучено подно греење, VRV клима, безбедносен систем со домофон, заеднички базен и објекти.

Следниве елементи се вклучени во спецификацијата на проектот и приложените цени:

Вградена кујна и гардероби

Бања со туш кабина и термоалуминиумски тоалети со Slim Line технологија на ѕид

Греење на подот

Систем за аларм во секој имот и домофон на влезната врата Порти за електрични автомобили и можност за полнење на електрични автомобили.

Категорија за енергетска ефикасност А

Индивидуален покриен паркинг и визба за секој стан

Достапно:

базен

заеднички деловен простор и сала за состаноци, теретана на отворено

и детско игралиште на отворено

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
92 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
10 m2
Гаража
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
480 m
Доктор
160 m
Кафетерија
320 m
Ресторант
120 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00