Нискоенергетски 2+1, две купатила, две тераси, врвни материјали

Pafos, Кипар – ID 9302
360,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 2+1
Спрат 2/4
Море 1 000 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти.

Со задоволство ви ја претставуваме нашата ексклузивна луксузна станбена зграда на европскиот дел на островот. Проектот се наоѓа во бараната област Гробници на кралевите во Пафос, на само 1 км од плажата.

Блиску до Обединетото Кралство Aspire School, Capital Coast Hotel и историската гробница на кралевите, оваа одлична локација нуди практичност и пристапност, како и потенцијал за одлично враќање на инвестицијата за имот за изнајмување.

Проектот се состои од вкупно 5 апартмани, вклучително и пентхаус на последниот кат, а нуди комунален базен, детско игралиште и сопствен паркинг.

Секој стан има две спални соби, две бањи, пространи распореди, висококвалитетни завршни работи, големи балкони и врвна опрема како VRV за ладење и подно греење.

Следниве елементи се наведени во спецификацијата на проектот и во приложените цени:

Во цената е вклучено подно греење, VRV клима, аларм со домофон, заеднички базен и содржини.

Достапен е пакет мебел за доплата од 25.000 € + ДДВ.

Категорија за енергетска ефикасност А

Технологија на тенка линија од термички алуминиум

Надворешен дизајн без одржување

Вградена кујна и гардероби

Подно греење со вода

Скриен VRV систем за ладење

Бања со туш и ѕидни тоалети

Порти за електрични автомобили и опрема за полнење електрични автомобили

Алармен систем во секоја зграда и домофон на влезната врата

Затворен проект со комунален базен и покриен паркинг.

материјали:

Бел мермер увезен од Грција или керамички плочки од Италија

Подот и ѕидовите во бањата

Мермер увезен од Грција или керамички плочки од Италија

Снабдување со топла вода

Двоен електричен потоплив грејач / систем за грејач на соларни панели (покрив). Цилиндар за складирање за 0,2 тони. Пумпата за притисок е вклучена во испораката. И уште повеќе.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, исто така ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
2+1
Површина
100 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
24 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
230 m
Доктор
450 m
Кафетерија
260 m
Ресторант
140 m
Бар
230 m
Училиште/градинка
500 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00