Нова зграда 4+1 со поглед на море, голема тераса, Неос Мармарас,

Neos Marmaras, Грција – ID 4980
155,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 4+1
Спрат 1/3
Море 1 000 m
Состојба Готово

Нудиме новоизграден стан достапен 4+1, големина 80 м2 + 20 м2 балкон, лоциран на одлична локација Неос Мармарас, Ситонија, Халкидики, Распоред: кујна, дневна, 3 спални, бања со тоалет, пространа балкон со поглед на море . Станот се наоѓа на приземје.

Во куќата се поставени соларни панели, греењето се работи на гас дури и преку соларните панели, а вградена е и клима.

Станува збор за комплетно нова куќа, изградена со употреба на нови технологии, современи квалитетни материјали. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, во близина на градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Зградата е комплетно опремена со сите системи - парно, клима, соларни панели, сите комуналии. Куќата е подготвена за користење преку целата година.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 1000 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Одморалиштето Неос Мармарас се наоѓа на карпестиот гребен опкружен со две популарни плажи, обете обложени со барови и ресторани со морска храна. Патеките низ боровата шума водат до ридовите со поглед на врвот Драгонделис и древното византиско планинско село Партенонас. Летната сезона се карактеризира со фолк фестивали со жива музика и улични паради. Посетителите на чамци уживаат во пливањето на ненаселениот остров Келифос.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
80 m2
Корисна површина
70.4 m2
Тераса
Да
Продавница
290 m
Доктор
80 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
70 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00