Одвоена вила, погодна за изнајмување, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 9695
125,995 Евра
Површина 266 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово
Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме одвоена вила во класичен стил на парцела од 260 м2 со прекрасен поглед и на непосредна близина на теренот за голф и клуб.
Влезната врата води директно во дневната соба, која е доволно пространа за да се смести трпезариска маса. Сегашните сопственици имаат инсталирано шпорет на трупци (со рерна) и клима уред, обезбедувајќи удобност во сите годишни времиња. Дневната соба води во кујната со многу надградени работни површини и многу простор за складирање. Рерната и плочата за готвење беа неодамна заменети, така што тие се сосема нови. Белата техника е вклучена во цената. Задната врата се отвора кон задната тераса со скали поплочени од тули што водат до терасата на покривот. Од големата тераса имате широк поглед на околината и секако сонце во текот на целиот ден. Тоа е фантастичен простор за одмор. Терасата има струја и осветлување и дополнителни шкафови за складирање.

Има две големи спални соби, со вградени гардероби и простор за дополнителен мебел. Двете спални соби се опремени со клима и тавански вентилатори. Има семејна бања која е модернизирана.

Низ вилата е поставен нов нелизгачки под, сите соби се со ѕидни електрични греалки и клима уред.

Надворешниот простор во имотот е доволно голем за да додадете мал базен ако сакате, или можеби топла када. Има подигнато поплочено место кое би било совршено место за ова или би можело да се користи како прекрасно катче од градината за вечера под отворено небо. Градините се поставени на украсен чакал и засадени со различни отпорни грмушки, грмушки и овошни дрвја. Под скалите има дополнителни места за складирање тули. Во градината ќе најдете камена маса и столици.

Оваа вила би била совршен одмор или постојан дом на сонце или одлична опција за изнајмување поради близината на локалниот терен за голф.

Имотот се наоѓа во тивка област на Camposol Golf Development кој има корист од два трговски центри, и двата со различни локални удобности. Camposol е лесно 15 минути возење од прекрасната медитеранска плажа. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а аеродромот Аликанте е приближно 1 час.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.
број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
266 m2
Плац
265 m2
Корисна површина
261 m2
Тераса
Да
Градежна површина
265 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
940 m
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00