Pirin Golf Hotel & SPA 5* - Приватен апартман

Razlog, Бугарија – ID P324
од 198 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет,1× дополнителен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
bath када
shower туш кабина
tv телевизор
iron пегла
lift лифт
accessible инвалидски пристап
bar бар
restaurant ресторант

Ќе создадете многу нови спомени на ова уникатно и мирно место.

Удобниот апартман се наоѓа во центарот на одморалиштето со 5* Пирин Хотел Голф и СПА. Влезот во блокот е во срцето на центарот, блиску до одличен СПА центар, вклучувајќи внатрешен и отворен базен, многу тематски ресторани, супермаркети и на само 30 метри од хотелот, вклучувајќи училиште за скијање, изнајмување опрема, детски центар и многу повеќе. повеќе.

Најдобриот ски-центар во Бугарија, Банско, е оддалечен 6 километри и лесно може да се стигне со автобусот СКИ кој сообраќа директно од одморалиштето.

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 198 Евра За ден
Февруари 198 Евра За ден
Март 198 Евра За ден
Април 198 Евра За ден
Мај 198 Евра За ден
Јуни 198 Евра За ден
Јули 198 Евра За ден
Август 198 Евра За ден
Септември 198 Евра За ден
Октомври 198 Евра За ден
Ноември 198 Евра За ден
Декември 198 Евра За ден
Продавница
110 m
Доктор
50 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
100 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
60 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00