Полихроно, 3 собен пријатен стан на приземје

Polychrono, Грција – ID 9606
135,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 500 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Се продава стан од 60 м2 со 2 спални соби, 1 бања, аголна кујна во форма L со посебна голема дневна и пристап до голема седење за летно живеење на отворено со тенда. Куќата изградена 1994 година е реновирана и е клуч на рака со целиот мебел и бела техника. Пешачењето до плажата е 500м, а продавниците се околу 200м. Идеален за летно и зимско живеење. Блиску до сите прекрасни плажи на Касандра.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Полихроно е крајбрежен град каде некогаш се наоѓал античкиот град Неаполис. Ископаните остатоци вклучуваат акропола на ридот и ранохристијанска црква со мермерни столбови. Малиот фолклорен музеј изложува текстил, алатки и историски документи. Мелницата, сместена меѓу шуми и борови, открива како се цедело маслиновото масло во минатото. По должината на брегот може да се изнајмат чамци и џет скии, а покрај брегот има барови и рибни ресторани.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
60 m2
Корисна површина
60 m2
Продавница
90 m
Доктор
110 m
Кафетерија
20 m
Ресторант
20 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
170 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00