Прекрасен пентхаус, 1 линија, поглед на море, загреан базен, Вилајојоса

Villajoyosa, Шпанија – ID 9661
309,500 Евра
Површина 120 m2
Достапно 3+кк
Море 20 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба прекрасен пентхаус лоциран во делумно нова урбанизација со голем загреан базен, заеднички простории и директен пристап до плажа. Распоред: дневна со тераса од 10 м2, американска кујна, 2 двокреветни соби со вградени гардероби, бања со тоалет, тераса солариум 30 м2 со поглед на море. Станот има систем за ладење на топлина и има лизгачка врата. Речиси нов имот, малку користен и во добра состојба. Станот е комплетно наместен.

број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
120 m2
Плац
60 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
120 m2
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
260 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
90 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00