Прекрасен стан во Елените

Sveti Vlas, Бугарија – ID P213
од 69 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
3 lůžka
1× единечен кревет,1× брачен кревет,1× детски кревет
terrace Тераса
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
iron пегла
vacuum правосмукалка
lift лифт
bar бар
restaurant ресторант

Нудиме за изнајмување комплетно опремен стан на 100м од море.

Кујна - шпорет, фрижидер, машина за перење, микробранова печка, котел, мока котел.

Бања со туш. Дневна соба со ТВ, вклучен интернет, креветче и столче на располагање, седење на голема тераса, 2x клима.

Во близина - околу 2 минути продавница, други продавници и ресторани на 10 минути од станот.

Базените и лежалките покрај базените се бесплатни, за деца има детски базени, рамки за качување и лулашки.

Доколку сте заинтересирани, можно е да се договорите за изнајмување на автомобил, трансфер од аеродром и потоа назад до аеродром.

Готовина платена на возачот!

минималното изнајмување е 7 дена

завршното чистење е вклучено во цената, доколку сте заинтересирани, може да се договори и чистење за време на престојот со доплата

момински забави - бр

миленичиња по договор за доплата од 15 евра/ден

цена мај, јуни, септември 57 евра/ноќевање

цена јули август 69 евра/ноќевање

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 69 Евра За ден
Февруари 69 Евра За ден
Март 69 Евра За ден
Април 69 Евра За ден
Мај 69 Евра За ден
Јуни 69 Евра За ден
Јули 69 Евра За ден
Август 69 Евра За ден
Септември 69 Евра За ден
Октомври 69 Евра За ден
Ноември 69 Евра За ден
Декември 69 Евра За ден
Продавница
350 m
Доктор
80 m
Кафетерија
260 m
Ресторант
10 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
60 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00