Прекрасна куќа со базен и камин, блиску до море, Полоп

Polop, Шпанија – ID 7521
234,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 3+кк
Море 8 200 m
Состојба Готово

Прекрасна куќа во месноста Полоп, куќа со површина од 90 м2, површина на плац 160 м2.

Распоред: дневна со кујна, две двокреветни спални соби, 2 купатила со тоалет, тераса, прекрасна градина и базен. Куќата е опремена со клима и парно. Има и паркинг, блиндирани врати, тераса, магацин, поглед на море...блиску до сите услуги. Десет минути од плажата Бенидорм.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
90 m2
Плац
160 m2
Корисна површина
77 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
90 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
950 m
Доктор
2 km
Кафетерија
990 m
Ресторант
790 m
Бар
940 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00