Прекрасна, наместена 3 соби, со поглед на базен, комплекс Еден, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9983
75,300 Евра
Површина 91 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/4
Море 500 m
услуга 5 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба комплетно опремен стан со површина од 3 соби во комплексот Еден на Сончевиот брег. Големината е 91 м2 и се наоѓа на приземје од четири ката. Распоред: дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и тераса со поглед на базен. Во цената е вклучен мебел и опрема.

Eden е комплекс од удобни апартмани лоциран во северозападниот дел на Сончев Брег, на 10 минути пешачење од центарот на градот. Комплексот е достапен за вас и вашите гости: затворен, уреден простор, базени за возрасни и деца, зона за сончање и релаксација, 24-часовно обезбедување, паркинг. Оддалеченоста од плажата е само 500 метри. Сите удобности и забава се на непосредна близина

Надоместокот за одржување е само 5 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
91 m2
Корисна површина
80.08 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
100 m
Доктор
420 m
Кафетерија
300 m
Ресторант
70 m
Бар
280 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00