Прекрасна вила и приватен базен со поглед на море

Hanioti , Грција – ID 9098
570,000 Евра
Површина 1000 m2
Достапно 5+кк
Море 1 100 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Оваа модерна вила се наоѓа на ексклузивната локација на Ханиоти, на само неколку минути возење од центарот на градот и сите популарни песочни плажи со чиста вода. Вилата обезбедува приватност и е затворена, гарантирајќи безбедност и мирни летни денови. Куќата може да се пофали со станбен простор од 130 m со 4 спални соби, 2 полни бањи, голема дневна соба и отворен концепт кујна со пристап до тераса, салон и базен. Уредната градина од 1000 m има прекрасен дизајн на пејсаж со тропска градина, сосема нови италијански тераси, надворешно обезбедување, голем рекреативен тревник и чист базен. Внатрешните простори се целосно опремени со елегантен декор со стаклени елементи, додека архитектурата вклучува допири на грчка суштина за дополнителен карактер. Секој внатрешен простор е светол и отворен, овозможувајќи природна светлина да тече низ целиот имот. Кујната е сосема нова со прекрасни обработки, заедно со бањите, кабинетите и вратите. Карактеристиките вклучуваат италијански под, електричен и LED систем за осветлување и систем за греење и ладење присутен за оптимална удобност.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

број на спратови
2
Достапно
5+кк
Поглед на море
Да
Површина
1000 m2
Плац
1000 m2
Корисна површина
130 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
130 m2
Паркинг
Да
Продавница
580 m
Доктор
3 km
Кафетерија
660 m
Ресторант
670 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
710 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00