Прекрасно наместен стан веднаш на плажа

Polychrono, Грција – ID 9181
200,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Идеално живеење на приватна песочна плажа со прекрасен поглед од една од двете тераси. Со 60 квадратни метри еднособен стан, но лесно може да стане 2 спални соби, кујна и простор за седење во рустикален селски декор. Овој затворен комплекс покрај песочното море е на мирна локација со затворен паркинг и е идеален за оние кои сакаат да бидат опкружени со природа. Со продажба на станот сопственикот ќе го остави целиот мебел и електрични апарати. Куќата е комплетно реновиран во 2022 година.
Полихроно е крајбрежен град каде некогаш се наоѓал античкиот град Неаполис. Ископаните остатоци вклучуваат акропола на ридот и ранохристијанска црква со мермерни столбови. Малиот фолклорен музеј изложува текстил, алатки и историски документи. Мелницата, сместена меѓу шуми и борови, открива како се цедело маслиновото масло во минатото. По должината на брегот може да се изнајмат чамци и џет скии, а покрај брегот има барови и рибни ресторани.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.
Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.
За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.
Тимот на Mojenemovitostumore
Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
2 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
200 m
Бар
810 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00