Пријатни 3 соби во Полихроно, со гаража и блиску до плажа

Polychrono, Грција – ID 9526
155,000 Евра
Површина 52 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Прекрасен стан во приморскиот град Полихроно со 53 м2 станбена површина и се наоѓа на 1 кат во зграда која е изградена 1993 година и е во одлична состојба. Станот вклучува две спални соби, комплетно опремена бања, кујна и дневна соба со пристап до тераса. Се продаваат многу додатоци како гаражен простор, греење, паравани од инсекти, алуминиумски прозорци, мебел и некои електрични апарати. Куќата е на 400 m од песочна плажа на мирна локација и на само неколку чекори од граѓанските удобности

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
52 m2
Корисна површина
52 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Продавница
100 m
Доктор
120 m
Кафетерија
20 m
Ресторант
20 m
Бар
310 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00