Простран дуплекс 6+1 во близина на Солун

Mikra, Грција – ID 5136
233,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 6+1
Спрат 1/2
Море 13 500 m
Состојба Готово

Нудиме 2 мезонети достапни 2х 6+1, со големина од 200м2, лоцирани на одлична локација на Микра, Солун.

Распоред: кујна, дневна, 5 спални соби, 2 купатила со тоалет, балкон со отворен поглед на планина, голема градина - 2000м2, затворен простор. Станот располага со: камин, посебна скара, тераса, паркинг простор. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област со одличен поглед, на 10 минути од Солун со автомобил.

На барање, мезонетата може да се реновира и опреми од луксузен и високотехнолошки стил до економична опција, во зависност од потребите на купувачот.

Прикажаната цена е за 1 стан, можете да ги купите двата или само еден.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување.

Одалеченост од море 13,5 км.

Одлична зделка, препорачливо!

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
6+1
Површина
200 m2
Корисна површина
195 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
2 km
Доктор
4 km
Кафетерија
800 m
Ресторант
2 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00