Простран стан со прекрасен поглед на море, врвна локација,

Benidorm, Шпанија – ID 6663
264,000 Евра
Површина 73 m2
Достапно 3+кк
Спрат 8/9
Море 100 m
Состојба Готово

Ви нудиме сосема нов стан со две тераси и поглед на две плажи. Распоред: дневна со покриена тераса од 30 м2, кујна, 2 спални соби, бања со тоалет. Надворешност - клима со заштитни шипки. Бојлер. Урбанизација со комунален базен и паркинг. Големата тераса од 446 м2 е приватна, легална и има многу можности. Многу тивка област, но блиску до сите услуги. Плаја Леванте околу 100 метри.

Спрат
8
број на спратови
9
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
73 m2
Корисна површина
43 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
120 m
Кафетерија
40 m
Ресторант
40 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00