Пространа куќа со 4 спални соби со базен и гостинска соба, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 10137
165,000 Евра
Површина 400 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме прекрасна вила во стилот на Роза со многу додатоци и надградби, во одлична состојба.

До влезната врата се пристапува преку многу убава покриена тераса што создава одлична тераса под отворено небо. При влегување во вилата, десно има трпезарија и лево импресивен салон. Салонот има корист од камин со атрактивен оџак со ефект на тула. Бидејќи е двострана просторија, има многу природна светлина. Кујната е добро поставена и нуди многу простор за складирање и работен простор. Сите апарати (електрична плоча и рерна, голем фрижидер со замрзнувач) се вклучени во цената.

Имаме и туш/тоалет за гости, кој служи и како практична помошна просторија. Спроти туш кабината е двокреветна соба со вградена гардероба и тавански вентилатор. Главниот апартман има брачен кревет, прекрасен балкон на Џулиета со поглед на планината, вградени гардероби, вентилатор на таванот и туш кабина.

Големината на плацот е 400 м2 и има подигнати ѕидови и влез кој е подготвен за облога по ваш вкус. Исто така постои и опција да се има патека. Плацот е терасиран што води до задната градина каде има приватен базен 7x4 со прекрасна тераса. Надворешниот простор е прекрасно поплочен и има шармантен свод под зградата што води до гостинскиот апартман.

Има покриена тераса со поглед на базен, надворешна кујна со фрижидер под шалтер и инсталација на машината за перење и спална соба со модерна туш кабина, како и дополнително посебно место за складирање. Овој имот има многу можности за седење и јадење, бидејќи надворешниот простор е навистина извонреден. Од страната на куќата, скалите водат до голема тераса за сончање на покривот со пергола и прекрасен поглед на отвореното село.

Имотот се наоѓа во тивка област на секогаш популарниот терен за голф Residential Camposol. Camposol има корист од два трговски центри, и двата со различни локални удобности. Неодамна е додадено детско игралиште и посебно фудбалско игралиште. Camposol е лесно 15 минути возење од прекрасна медитеранска плажа. Аеродромот Корвера, кој ќе биде отворен во јануари 2019 година, е оддалечен помалку од 30 минути возење; 45 минути до аеродромот Сан Хавиер (Мурсија) и 1 час до Аликанте.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

број на спратови
1
Достапно
4+кк
Површина
400 m2
Плац
399 m2
Корисна површина
398 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
397 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
1 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00