Пространа мезонета 6 соби, 2 бањи, Полихроно, Халкидики

Polychrono, Грција – ID 5138
167,000 Евра
Површина 93 m2
Достапно 6+кк
Спрат 2/3
Море 500 m
Состојба Готово

Нудиме пространа мезонета со 6 соби, 93м2, лоцирана на одлична локација на Полихроно, Касандра, Халкидики, Грција. Распоред: 2 кујни, 2 дневни соби, 4 спални соби, 2 купатила со тоалет, голема магацин 20 м2, балкон со поглед на море.

Станот е опремен со клима уред.

Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, во близина на градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Зградата е комплетно опремена со сите системи - парно, клима, соларни панели, сите комуналии. Имотот погоден за користење преку целата година.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 500 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
6+кк
Поглед на море
Да
Површина
93 m2
Корисна површина
81.84 m2
Балкон
Да
Подрум
Да
Продавница
180 m
Доктор
170 m
Кафетерија
180 m
Ресторант
160 m
Бар
380 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00