Пространа вила 3+1 во прекрасен проект, Оба Аланија

Oba Alanya, Турција – ID 10041
499,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 3+1
Море 5 000 m
Состојба Во изградба

Откријте свет на елеганција и удобност со овие луксузни вили на турската ривиера!

Поставен на издигнато место на благ рид во горниот дел на Оба, Аланија, со панорамски прозорци кои нудат неверојатен поглед и раскошен ентериер кој може да се пофали со најдобрите материјали, овој проект за недвижнини обезбедува навистина несекојдневно животно искуство.

Простран распоред 3+1 со станбена површина од 200 м2, приватен базен од 36-49 м2, внатрешна џакузи бања, бујна градина, скара и приватен паркинг простор за најмногу две коли се нудат од трикатни вили во Аланија.

Фотографиите од внатрешноста се само илустративни! Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Опрема

Резервен генератор, скара, паркинг, сервис за чувар, 24/7 обезбедување, систем за безбедносна камера.

Карактеристики на имотот:

Клима уред, балкон/тераса, вградена кујна, двојно застаклување во прозори, соблекувална, бања, бања, домофон, внатрешна панел врата, џакузи бања, под од природен камен, отворена кујна, приватна градина, приватен базен, санитарни јазли, челична влезна врата, подно греење, алуминиумски прозори.

Граѓански удобности во близина:

Продавница Аланиум, автобуска постојка, кафуле, болница, градинка, медицинска клиника, хипермаркет метро, супермаркет Мигрос, јавен парк, ресторан, училиште, продавница, спортски објекти.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
3
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
200 m2
Плац
70 m2
Корисна површина
200 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
70 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
5 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00